GAMECHAT (INGAME GLOBE - HUNGARY)

Tuesday, 12.09.2017
Karde - 18:50:01 pm
/us

Friday, 04.08.2017
le veilleur - 12:34:47 pm
/fr

Monday, 31.07.2017
💥icke💥 - 15:57:38 pm
Köszönöm. Ez egy szép hétvégén. Most újra otthon. de jön két éve, hogy a Forma-1 visszaállítja itt.
💥icke💥 - 15:57:06 pm
😎
Zerberus2000 - 09:03:06 am
köszönöm! sajnos megint ma. 😢

Sunday, 30.07.2017
Kuti - 21:26:35 pm
Köszöntem! Üdv a városunkban.

Saturday, 29.07.2017
Zerberus2000 - 18:27:08 pm
ha a főnök elpusztult a kaszinóban, akkor lehet építeni, hogy valahol máshol újra, de meg kell kezdeni újra az építkezés. ha elpusztítja a másik fogaskerék, akkor építhet fel újra csak azon a ponton
Kuti - 12:25:44 pm
Ha lerombolom a casinot, azt akkor máshol újra tudom építeni, ugye?

Friday, 28.07.2017
Zerberus2000 - 19:59:16 pm
gut! und dir?
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 18:09:41 pm
Hello , wie gehts?
Zerberus2000 - 14:30:21 pm
hello 👋👋

Friday, 07.07.2017
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 09:25:56 am
Remelem meg visszatér ..

Tuesday, 04.07.2017
Kuti - 16:21:07 pm
Churock barátunk meghódította a várat és azóta el is veszett. :)

Tuesday, 06.06.2017
Kuti - 05:18:27 am
Szép hely! A nagyvázsonyi várat elvetted tőlem? Szégyeld magad! P)

Monday, 05.06.2017
Kuti - 06:01:58 am
Jah don b volt ottani katonánk De te most ott vagy? Tegnap oda vissza én is átutaztam ott :)

Friday, 02.06.2017
✯ ℜøckηℜøʟʟλ ✯ - 20:45:06 pm
Yeah 😎
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 15:14:22 pm
Rocknrolla is back again🙈🙉

Sunday, 21.05.2017
Kuti - 20:16:35 pm
Mennyire? Gáz?

Tuesday, 16.05.2017
Kuti - 20:32:29 pm
Nekem működnek.
Kuti - 07:58:52 am
Hová tünt Damond Hill? :)

Saturday, 22.04.2017
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 17:10:59 pm
a nagy támadásnal meg ugyis a szorzókkal meg ilyenekkel lehet okoskodni.. amugy meg hogy rombolnak le egy par nap alatt egy várost.. :)
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 17:08:40 pm
azt hittem csak nalam nem stimmel vmi, h ha nem megyek el erte időben .. de valahol meg megmaradnak sztem azert bőven tovabb egy hétnél ..
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 17:07:19 pm
ha mindenki az emberre szavaz. igy nem nehez eldönteni :) az elobb vettem meg a csomagot .

Friday, 21.04.2017
Kuti - 20:06:32 pm
Ember, ezt egyszer egy Gain emberke mondta nekem és igaza volt :)
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 18:42:51 pm
akartok szavazni , h pénz vagy ember ?! meg nem döntöttem el..;)
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 18:41:23 pm
akkor lehet ok jobban unatkoznak nálunk es jobban működik ott a rendszer.. en mar kezdem unni , h folyamatosan lefagy, nem kapom meg a missziókert járó pontokat mert az a lvl 3 , 4 nél éltunik azon a környéken .. lehet nem járok eleg gyakran ugyanarra . de akkor is.. viszont kapom újabban a goldokat .. bár meg nem néztem meg, de lehet , h ezek a goldok jártak amugy is. :)

Thursday, 13.04.2017
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 00:06:40 am
ti mit vennetek inkabb , plusz támadó vagy pénz csomagot?

Tuesday, 11.04.2017
Kuti - 06:02:20 am
:)
Kuti - 06:02:11 am
Most leminősíted a kis macikákat? :(

Friday, 07.04.2017
Kuti - 06:36:29 am
:) főleg, ha időm is lenne rá.

Thursday, 06.04.2017
Kuti - 18:54:46 pm
Hagytam neked itt egy kis nyoot Churock :)

Sunday, 19.03.2017
Kuti - 14:26:04 pm
Köszi!
Kuti - 14:25:27 pm
Uhhh! Azt hittem 200 a max az embernél, de nem. Mi a max? Tudja valaki? Végtelen lenne?

Saturday, 18.03.2017
Kuti - 23:14:17 pm
Akarom mondani boldog ezredik napot a CD-n Kutinak'
Kuti - 23:13:38 pm
0-dik nap
Kuti - 10:41:24 am
T -1 nap!

Friday, 17.03.2017
Kuti - 06:42:55 am
T -2 nap!

Thursday, 16.03.2017
Kuti - 12:49:19 pm
T-3 nap!

Tuesday, 14.03.2017
Kuti - 14:26:34 pm
T - 5 nap!

Wendsday, 08.03.2017
Kuti - 19:59:27 pm
:D
Kuti - 10:10:56 am
Nekem nem produkálja.

Tuesday, 07.03.2017
®⭕️⬆️💰🅰🔛📧 - 19:38:34 pm
ez egy vicc. elkezdem lepakolni a lvl-eket.. erre a 3.tol eltűnik az osszes..

Saturday, 18.02.2017
Kuti - 07:56:13 am
Megint burjánzik itt az élet! :)

Saturday, 28.01.2017
Kuti - 20:55:38 pm
Amúgy attol a mezőtől. Jobbra lent van kettő gyengén védett mező. Azt elvihetnéd!
Kuti - 20:53:40 pm
Hidd el jobban jársz.
Kuti - 20:53:25 pm
Namost, ha még egyszer lerakettezel bajok lesznek. Dealra nyomjál máskor.
Kuti - 20:52:27 pm
Az a t betümnek az egyik része :)
NorbikaHun - 19:15:44 pm
Azt visszaveszem ;)

Friday, 27.01.2017
Kuti - 18:18:56 pm
Semmi gond! Ha nincs bevédve ;)

Thursday, 26.01.2017
NorbikaHun - 16:02:00 pm
Kuti bocs a 2 teruleter rally helyett spy-t nyomtam :/
SELECT A COUNTRY

lu Luxembourgre Reunionru Russian Fe...de Germanyuy Uruguayby Belarushu Hungaryro Romaniast Sao Tome a...ir Irancc Cocos (Kee...th Thailandhk Hong Kong ...ar Argentinaua Ukrainefi Finlandbt Bhutantj Tajikistanin Indiaeh Western Sa...it Italykg Kyrgyzstanmd Moldovajo Jordansa Saudi Arab...cn Chinaeg Egyptpt Portugalzw Zimbabwemk Macedoniask Slovakiabg Bulgariacz Czech Repu...dz Algeriaae United Ara...do Dominican ...pr Puerto Ric...be Belgiumph Philippine...gt Guatemalakr Korea Sout...py Paraguayga Gabontg Togove Venezuelama Moroccotk Tokelausm San Marinomx Mexicoiq Iraqge Georgiapk Pakistancd Dem Rep of...es Spainnl Netherland...hn Hondurashr Croatia (H...gh Ghanacl Chilebd Bangladeshlc Saint Luci...am Armeniaci Cote d´Iv...mt Maltape Perumy Malaysiaba Bosnia and...lt Lithuaniajp Japanat Austrianc New Caledo...no Norwaysv El Salvado...az Azerbaijanaf Afghanista...tw Taiwannz New Zealan...dk Denmarkbi Burundicr Costa Ricauz Uzbekistanbo Boliviavn Viet Namgb United Kin...gp Guadeloupeza South Afri...fr Franceto Tongais Icelandau Australiaie Irelandch Switzerlan...il Israelug Ugandatr Turkeypl Polandbr Brazilco Colombiakz Kazakhstanlv Latviatn Tunisiaca Canadalb Lebanonmu Mauritiusec Ecuadorgr Greecemq Martiniqueqa Qatarpa Panamapi Principeid Indonesiase Swedenus United Sta...bh Bahrainal Albaniamm Myanmartm Turkmenist...