GAMECHAT (INGAME GLOBE - FINLAND)

Saturday, 26.08.2017
Rockyfella - 17:35:08 pm
Kitos, Suomi. What a nice Saturday.
Rockyfella - 12:04:49 pm
Hello Suomi!

Saturday, 17.12.2016
Narkobaroni - 20:01:53 pm
@Ferran Cipriano venga pa tu chat jaajj
Narkobaroni - 20:01:32 pm
Ferran!!! X'D

Wendsday, 07.12.2016
Ferran Cipriano - 23:49:23 pm
hi finland

Thursday, 01.09.2016
Daeroni - 18:27:31 pm
:D en osaa pelaa tätä peliä..

Saturday, 27.08.2016
☪ابو محمد الإستشراق☪ - 07:50:34 am
Hello, Finland!

Tuesday, 09.08.2016
jpFIN13 - 12:45:29 pm
Pokemon go

Thursday, 28.07.2016
Ahis - 16:37:59 pm
Kipeet kamaa

Wendsday, 27.07.2016
LenniBoss - 14:06:05 pm
Tietääkö joku muu tän tyyppisiä pelejä?

Thursday, 14.07.2016
cocainmanlänsi-pori - 19:25:51 pm
Jajajajajaja

Friday, 08.07.2016
Nomea - 10:57:03 am
lol
Nomea - 10:56:49 am
k

Saturday, 02.07.2016
BidX - 09:16:16 am
Moi

Sunday, 05.06.2016
Jukkis - 06:00:37 am
Hiljaista on...

Friday, 27.05.2016
Tataglian - 05:50:59 am
Moi

Thursday, 26.05.2016
Bogso - 15:24:49 pm
Moi

Tuesday, 24.05.2016
Nanta18 - 19:28:31 pm
Moro

Thursday, 21.04.2016
Don Arska - 21:21:27 pm
Jeee

Friday, 15.04.2016
Hannu - 02:04:44 am
Moi
SELECT A COUNTRY

lu Luxembourgre Reunionru Russian Fe...de Germanyuy Uruguayby Belarushu Hungaryro Romaniast Sao Tome a...ir Irancc Cocos (Kee...th Thailandhk Hong Kong ...ar Argentinaua Ukrainefi Finlandbt Bhutantj Tajikistanin Indiaeh Western Sa...it Italykg Kyrgyzstanmd Moldovajo Jordansa Saudi Arab...cn Chinaeg Egyptpt Portugalzw Zimbabwemk Macedoniask Slovakiabg Bulgariacz Czech Repu...dz Algeriaae United Ara...do Dominican ...pr Puerto Ric...be Belgiumph Philippine...gt Guatemalakr Korea Sout...py Paraguayga Gabontg Togove Venezuelama Moroccotk Tokelausm San Marinomx Mexicoiq Iraqge Georgiapk Pakistancd Dem Rep of...es Spainnl Netherland...hn Hondurashr Croatia (H...gh Ghanacl Chilebd Bangladeshlc Saint Luci...am Armeniaci Cote d´Iv...mt Maltape Perumy Malaysiaba Bosnia and...lt Lithuaniajp Japanat Austrianc New Caledo...no Norwaysv El Salvado...az Azerbaijanaf Afghanista...tw Taiwannz New Zealan...dk Denmarkbi Burundicr Costa Ricauz Uzbekistanbo Boliviavn Viet Namgb United Kin...gp Guadeloupeza South Afri...fr Franceto Tongais Icelandau Australiaie Irelandch Switzerlan...il Israelug Ugandatr Turkeypl Polandbr Brazilco Colombiakz Kazakhstanlv Latviatn Tunisiaca Canadalb Lebanonmu Mauritiusec Ecuadorgr Greecemq Martiniqueqa Qatarpa Panamapi Principeid Indonesiase Swedenus United Sta...bh Bahrainal Albaniamm Myanmartm Turkmenist...